.

.

Бесплатен Превозот 115*27cm Longboard Sandpaper Griptape 125*27cm Црна Професионални Скејтборд Силициум Карбид скејтборд GripTapes

Бесплатен Превозот 115*27cm Longboard Sandpaper Griptape 125*27cm Црна Професионални Скејтборд Силициум Карбид

DEN 528.00
DEN 660.00

Од стоката
Во магацинот


Купувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата . било увозни давачки или такси се купувачот одговорност. ви благодариме за вашето разбирање. Поради временската разлика меѓу Кина и различни земји , кога ќе се бараат на производ во мојата продавница. Ние може да не биде на линија , но ве молиме да се увери , ние ќе го видите продавница секој ден. Ако имате било какви прашања ве молиме пратете ми порака , јас ќе ви одговори што е можно possilbe. Ако се направи со цел , ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. благодарам многу за вашето разбирање и поддршка. Во прилог , на логистика , или Кина Пост Воздух или ЕМС , понекогаш тоа може да не се прикаже реално време логистика информации во вашата нарачка, ве молиме, не грижете се , ние ќе бидеме секогаш барањето на логистика, на информации за на официјалната веб-страница, и да се направи снимки на екранот потоа испратени до вас.

Таа е поголема од информацијата

боја:
115x27cm, 125x27cm
Број На Модел На:
FS7015
Одборот Категорија:
Двојно Рокер
is_customized:
Yes
Тип:
Скејтборд Делови
Бренд Име:
FIBERSKATE
Применливи Луѓе:
Мажи
Големина:
115*27cm
Материјал:
песок
Производи во категоријата