.

.

Ретро Европската круг Тепих Не се лизга Кат Мат Затворен Влезот Doormat стол мат област Килим Јога мат за Дневна Соба, Спална соба

Ретро Европската круг Тепих Не се лизга Кат Мат Затворен Влезот Doormat стол мат област Килим Јога мат за Дневна

DEN 709.00
DEN 1057.92

Од стоката
Во магацинот

Ако изберете сингапур пост,испорака обично трае околу 25 работни дена за да стигне на вашата назначени адреса.
Напомена :
1.Доколку ви се допаѓа нашата содржина, pls љубезно ни остави добар фидбек. На врвот стапка на домашен текстил што е предвидено во повеќето конкурентни цени,ние сме секогаш се обидува да ги импресионира вас, нашите професионални услуги,и ние правиме се допаѓа ова! Дојде кај нас, ќе силно го чувствуваат тоа! Опис : Материјал : Фланелен боксери+сунѓерот+против пролизгување пластични точка на задната Големина : 6 0 x60cm(најмалата големина е 60cm , не 50cm ), 80x80cm,100x100cm Употреба : Doormat,Бања Мат,Тепих,Ноќни мат, Тоалет,Veranda Функција : -Не pilling,не исчезнува! -Супер меки,голема handfeel! -Трајни,antislip! -Силна апсорпција ! Answer : ___________________________ Note : 1. Општо земено, ние ќе се прогласи многу ниска вредност за секој пакет на услуги за вас. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Големина се мери со рачен,pls дозволете толеранција на 1-3cm.Станува збор за слики на вистинската работа,но поради осветлување и да ги следат,ќе има некои боја разлика.Ние ќе ви ги понудиме најдобрите по служба ,штетата за објектот ние ќе ви понудиме решение(вклучувајќи наплата делумно)
кога t тој ситуација е потврдено,сликата на објектот треба да се покажа дека за оваа.Можете да контакт или преку е-маил нас директно кога имате било каков проблем во врска со пратката,но наместо тоа, на спорот се отвори.
ако изберете локација за подигнување,Само треба 4-8 работни дена за да стигне на вашата адреса.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
50x50cm, 80x80cm, 100x100cm
Број На Модел На:
60*60см, 80*80см ,100*100cm
Техника:
Машина Направени
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Обликот:
Круг
Начини на Продажба:
се продава во парче
Декорација Стил:
3D лубеницата мода тепих
Употреба:
Дома
Место:
Салон
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
OSSUER
Материјал:
Памук
Употреба:
дневна соба,салон,ходникот,бања
Производи во категоријата