.

.

Везана,11ct/14ct DIY Крстот бод,Сетови За Вез за полнење,На Улицата Бар Шема Крст-Бод сликарство Дома Ѕид Оркестарот

Везана,11ct/14ct DIY Крстот бод,Сетови За Вез за полнење,На Улицата Бар Шема Крст-Бод сликарство Дома Ѕид Оркестарот

DEN 256.00
DEN 511.68

Од стоката
Во магацинот

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн услуги пред испраќањето на стоката назад.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА Дистрибуција Опис на Производот
Тема : Улица Бар крстот бод везови
Canva Големина : 11ct-за 32x22cm
14ct-за 25x17cm
Мрежа : 100x70
ТИП : печатени шема, embroider сите обоени дел
Англиски настава се вклучени
*************************
1 инч=25. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки дуо да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. И купувачи се одговорни за царинските давачки.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
11ct printed canva, 14ct white canva, 14ct printed canva
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Бренд Име:
QIUSI
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Производи во категоријата