.

.

Wyieno Тестирани Црна/Бела Digitizer Екран За Wiko Автопат 4G LCD Дисплеј на Допир Digitizer Заврши Собрание

Wyieno Тестирани Црна/Бела Digitizer Екран За Wiko Автопат 4G LCD Дисплеј на Допир Digitizer Заврши Собрание

DEN 1238.40

Од стоката
Во магацинот


100% Тестирани Црна/Бела Digitizer Екран За Wiko Автопат 4 G LCD Дисплеј на Допир Digitizer Заврши Собрание
Спецификации :
Име на производ екран на Допир + LCD собранието Модел За Wiko автопат Боја
Главен Материјал Тежина 120g Пакет Содржина 1 Компјутер со LCD се соберат
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Бела
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
за автопат
Екранот:
> 3
Бренд Име:
wyieno
Производи во категоријата