.

.

НОВИ ВИСТИНСКИ BYC ASIMCO DCEC 6BT 6BTA 5.9 L 170HP 190HP Висок Притисок на Дизел ГОРИВОТО ПУМПА 5260335 5260337

НОВИ ВИСТИНСКИ BYC ASIMCO DCEC 6BT 6BTA 5.9 L 170HP 190HP Висок Притисок на Дизел ГОРИВОТО ПУМПА 5260335 5260337

DEN 40799.52

Од стоката
Во магацинот


НОВИ ВИСТИНСКИ BYC ASIMCO DCEC 6 BT 6 BTA 5.9 L 170 HP 190 HP Висок Притисок на Дизел ГОРИВОТО
ПУМПА 5260335 5260337
- -
Вбризгување На Гориво Пумпа Спецификации
- - ОЕМ БР. : 10404536050,10404536049 Дел БР. : 5260335,5260337,CPES6 PD120 RS Дел услов : Brand new Гаранција : 1 Year Производителот : ASIMCO TIANWEI ВБРИЗГУВАЊЕ на ГОРИВО ОПРЕМА АКЦИИ КО.LTD ВО ПЕКИНГ КИНА, CUMMINS ОЕМ СНАБДУВАЊЕ ASIMCO е познат група компанија во кина кои дизајн,производство и продажба на вбризгување на пумпа, инјектори,turbos итн за речиси сите дизел мотор производители во Кина!!! Примена : Cummins Мотор 6 BT 6 BTA 5.9 L 170 HP 190 HP 210 HP Евра III Бруто тежина : 25 KG
- -

Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
Никој
Поставување на Возило:
FRONE
Осветленост Дел Број:
10404536050,10404536049
Другиот Дел Број:
Никој
Патрола-Година:
1997,1996
Објектот Висина:
40
Материјал Тип:
Железо
Бренд Име:
Кралот Turbo
Објектот Должина:
53
Производителот Дел Број:
5260335,5260337,CPES6PD120RS
Објектот Ширина:
26
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
Nissan Модел:
Патрола
Објектот Тежина:
25KG
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Апликацијата возило:
Dongfeng Тијанџин Камион
Примена на моторот:
DCEC 6BT 6BTA 5.9 L 170HP 190HP
Дел состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1year
Тип На Мотор:
Дизел
Тип:
Вбризгување Пумпа
Производи во категоријата