.

.

DIHODA MSX125 Паѓа Тркала Мотоцикл CNC Пред Задните Тркала Паѓа Заштитници Anticaida За Хонда, Јамаха Вилушка Лизгачот Анти Несреќа

DIHODA MSX125 Паѓа Тркала Мотоцикл CNC Пред Задните Тркала Паѓа Заштитници Anticaida За Хонда, Јамаха Вилушка

DEN 501.00
DEN 864.00

Од стоката
Во магацинот


Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Сите објектот може да се врати за размена на само.
> Пакет е 2 парче за едно тркало. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
> Ова е универзален мотор предни / задни тркала/вилушка паѓа заштитник, ве молиме да ги нашите стоки спецификација големина за да се провери вашиот велосипед, а потоа го купат по никаков проблем. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
Тркала Паѓа Заштитник
Материјал Тип:
CNC со Алуминиумска легура
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
5.1cm
Бренд Име:
DIHODA
Објектот Ширина:
5.0cm
Производи во категоријата