.

.

Arshen 350ml Висока Бор Силикон Newstyle Двоен Ѕид Кригла Пиво Стакло Сок Пие Шише за Вода Кристал Пијат Партија Бар Подарок

Arshen 350ml Висока Бор Силикон Newstyle Двоен Ѕид Кригла Пиво Стакло Сок Пие Шише за Вода Кристал Пијат Партија

DEN 360.00
DEN 600.00

Од стоката
Во магацинот


Функција 100% сосема нов и висок квалитет со конкурентна цена. Чисто прирачник удар-украсениот отпорни на топлина куп и може да има некои разликата помеѓу чаши. Купот е мала тежина, но издржливи. Ви препорачуваме да ги чистите чашата со неутралност детергент кога се користи пред прв пат. Ве молиме имајте на купот на дното исушени. Не се впие во водата за да се избегне вода или влага добивање на двојна простор.
Опис : Тип : Чаша Материјал : Borosilicate отпорни на топлина стакло во Боја : Јасно Capicity : 350ml Димензии : Горниот дијаметар : 8.5 cm ,База дијаметар : 6 см, Висина : 17.6 cm
Пакет се вклучени : 1 x првенство

Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
350ml
Бренд Име:
Arshen
Спецификација:
1
Материјал:
Стакло
Додатоци:
Со Никој
Стил:
Американски Стил
Тип:
Млеко Филџани
Број На Модел На:
кригла
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Drinkware Тип:
Чаши
Обликот:
Други
Производи во категоријата