.

.

Нови Мажите Вистинска Кожа Првиот слој Cowhide моден Бизнис Crossbody Торба Туризам Слободно Цигара Случај паричникот Торба

Нови Мажите Вистинска Кожа Првиот слој Cowhide моден Бизнис Crossbody Торба Туризам Слободно Цигара Случај

DEN 1550.00
DEN 2183.52

Од стоката
Во магацинот


Во случај ако не добие пакет на време, или на нашите производи се со некој проблем, или нашиот производ не како вашиот очекуваат , итн.Идеални за патување, работа, училиште и други активности на отворено, работи одлично како подарок! Усвојување на едно Рамо, рака дизајн, чантата може да дејствува како Чанти Торба торба за употреба; Боја : Кафе; Црна; Кафеава; Материјали : Вистинска кожа(Првиот слој Cowhide); Големина : 2 4(W)*7cm(D)*30cm(H)(9. Ако нема проблем, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди () позитивни повратни информации.
Клиентите Задоволителна
Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.1") ; Тежина : 55 0g приближно; ; Количина : Еден; Имајте на ум : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cm отстапување; Забелешка : Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!!
Повеќе Слики и Детали
Превозот Услуга
Сите производи ќе се обидува да брод во рок од Еден работен ден по приемот на плаќање. Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето ве молиме не hasitate да контактирате со нас на прво пред да замине било лошо повратни информации, ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас.8") ; Прилагодливи Рамо, Рака : 135cm(53., ве молам, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака како e Bay препорачуваме за дополнителна помош, ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши секој проблем што е можно поскоро, и ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите . Ние сме во Кина и ние брод на Светот, освен некои Исклучени Земји Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Кутија
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
Никој
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Бренд Име:
ETONWEAG
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Производи во категоријата