.

.

30pcs 4color Внатре 38mm Gunmetal Никел Snap Пролет Прстен овална о прстен за Правење Чанта Торба Чанта Справи со Конектор

30pcs 4color Внатре 38mm Gunmetal Никел Snap Пролет Прстен овална о прстен за Правење Чанта Торба Чанта Справи

DEN 1195.20

Од стоката
Во магацинот


Информации за производот Име : овална о прстен Количина : 30 парчиња Внатрешноста : 38*19mm Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

Таа е поголема од информацијата

боја:
злато, сребро, пиштол црна, светло злато
Материјал:
Цинк Легура
Тежина:
20g
Број На Модел На:
zl98
Бренд Име:
nolvo светот
Тип:
прстен
Производи во категоријата