.

.

LIECTROUX Робот Правосмукалка B6009 резервоарот за вода Мапата&Gyroscope wet&dry Навигација Меморија четка Виртуелна Блокатор на УВ Ламба Четка Лав

LIECTROUX Робот Правосмукалка B6009 резервоарот за вода Мапата&Gyroscope wet&dry Навигација Меморија четка

DEN 11923.00
DEN 20208.00

Од стоката
Во магацинот

Јазикот на корисникот упатство е на англиски јазик. Анти-падот систем за откривање на скалите за да се избегне паѓање. Потоа ние ќе брод од кај Германија, Шпанија, Франција, Италија и Обединетото Кралство FBA складишта. Еден-време за чистење трае 90minutes да се заврши една куќа во големина 150-200 квадратни метри. Пратката ќе дојде без батерии за далечинскиот управувач или виртуелен блокатор, купувачот треба да се купи батерии за далечинскиот управувач и виртуелни блокатор на купувачот локалниот пазар. Роботот ќе ве потсетам кога се полни, започнува да се направи за чистење, полн со dustbin или проблем. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи. Но, за време на зафатен сезона, а некои посебни време, ние може да акциите некои роботи без LIECTROUX логото во странство склад. Ако пратката се пратени од Кина, не бренд лого на робот; Ако пратката се пратени од складишта надвор од Кина, бренд лого "LIECTROUX" е на робот.
Ако сте купувачот од ЕУ 27 земји (на пр.
Ако сте купувачот од ЕУ 27 земји, но не можете да изберете превозот од кај Германија, Шпанија, Франција, Италија и Обединетото Кралство во Aliexpress систем, можете да изберете превозот од Кина. Twining доказ дизајн на централната ролери спречува да twined со жици. Робот е со меморија за да знаете каде има чисти додека каде нели така едно време убедливо покриеност е повеќе од 98%.
Описи :
1. Високо ефикасно чистење : на вшмукување моќ е прилично силен. Двоен Режим Виртуелна Блокатор го задржува вакуум чистење во рамките на областа што сакате тоа да се чисти.
Бродови од FBA Магацин
Почитувани купувачи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате и со нашите руски и англиски јазик менаџер : aliona
За B6009, имаме складишта се наоѓа во Русија, Германија, Шпанија,Франција, Италија, Велика Британија, сад, Канада. Во сликата, power plug е НИ тип, но вистинските приклучок е ЕУ типот, кој е две pin, тркалезна форма, со AC 100-240 V влезен напон, и 50/60 HZ фреквенција.

Таа е поголема од информацијата

сертификација:
CE,EMC,RoHS,ГШ,УЛ,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Напон (V):
14.8 V
Далечинска Контрола:
Yes
Број На Модел На:
B6009
Мерењето На Резервација:
Yes
Посебен Вшмукување Млазницата:
Мултифункционален Во Комбинација Четка
Прашина Чување Тип:
Прашина Кутија
Чистење Пат:
Планирани Тип
Кеса Или Bagless:
Bagless
Траење На Батеријата:
1 час и 30 минути
LCD:
Yes
Функција:
Mopping & Убедливо & Вшмукување Тип
Инсталација:
Робот
Бренд Име:
LIECTROUX
Моќност (W):
Тип:
Ултра Парична Казна Филтер За Воздух
Кабелот Должина (m):
Безжичната
Тип На Производ:
Роботот Vacuums
Големина(мм):
(D)350mm*(H)100mm
централната четка:
V-Форма
само полнење:
Yes
виртуелна блокатор:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
2000mAH Литиум-јонска
dustbin:
1000ml
Телото големина:
(D)350mm*(H)100mm
Страна Четка:
Двојно
далечинскиот:
Yes
меморија:
Yes
навигација:
Gyroscope
Производи во категоријата