.

.

Seicane Беспрекорна 2 Din Автомобил Стерео Fascia Намали за Полнење за 2006 година HYUNDAI SONATA Инсталирате Рамка Опкружувачки Панелот Автоматски Стерео Инсталација

Seicane Беспрекорна 2 Din Автомобил Стерео Fascia Намали за Полнење за 2006 година HYUNDAI SONATA Инсталирате

DEN 989.00
DEN 1063.20

Од стоката
Во магацинот


Беспрекорна Двојно Din Автомобил Стерео Fascia Намали за Полнење за 2006 година HYUNDAI SONATA Инсталирате Рамка Опкружувачки Панелот Автоматски Стерео Инсталација
Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2006 година Hyundai Sonata.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
DIN Тип : 2 DIN
Погоден Возило Тип : за Hyundai Sonata
Година : 2006
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS Пластика
Боја Типот : Црна
внатрешниот мерки : 173*98mm
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет Содржина :
1* Стерео Panel

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Fascias
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
seicane
Година:
2006 година
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Име На Модел:
S37HY028
200000204:
200000633
20149:
за Hyundai Sonata 2006
боја тип:
Црна
Din Тип:
2DIN
Објектот Големина:
173*98 mm
Тип На Објект:
Fascias
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Сместување:
Табла
Производи во категоријата