.

.

Behokic Керамички Смешно Имаат Убав Ден Средниот Прст Кригла Home Office Кафе, Чај, Млеко Чаша Сок Роденден На Божиќ Подарок Дома Кригла

Behokic Керамички Смешно Имаат Убав Ден Средниот Прст Кригла Home Office Кафе, Чај, Млеко Чаша Сок Роденден

DEN 355.20

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации >>
Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса. Доколку купувачот не би сакал да се врати на објектот, ние ќе се направи целосно или делумно враќање на средствата врз основа на детални ситуација.
Пратката >>
1.
Гаранција >>
1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Повеќе Производи :
Керамички Смешно Имаат Убав Ден Средниот Прст Кригла Home Office Кафе, Чај, Млеко Чаша Сок
Детали :
Може да се користи како кафе, чај чаша, чаша сок или само секојдневно пиење кригла
Додадете малку забава во вашиот секојдневен живот, и може да се користат дома или во канцеларија
Изразите "имаат убав ден" на површината се чини дека за да ве потсетам да бидеме среќни секој ден и да уживате во вашиот живот !
Изработени од еко-пријателски материјал, безбедно и не-токсични за човечки тела
Совршен новина подарок за вашите пријатели, љубовници или семејства
Спецификација :
Материјал : керамички
Големина : 9.15 инчен
Пакет :
1 x Кригла
Плаќање >>
1.

Таа е поголема од информацијата

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
Behokic
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
caneca canecas xicara cafeteira copo presente criativo во шолја кафе
Материјал:
Керамички
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Производи во категоријата