.

.

Професија Стомак Танц Реквизити Жените Стомак Танц Фан Девојки Стомак Танц Multicolor Фан Танчерка е Пердув Фан Танчерка Облека пар

Професија Стомак Танц Реквизити Жените Стомак Танц Фан Девојки Стомак Танц Multicolor Фан Танчерка е Пердув

DEN 863.52

Од стоката
Во магацинот


За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Најлон,Акрилик,Полиестер,Ацетат,Polyethersulfone
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
BM292
is_customized:
yes
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
Облека Стил:
пеперутка став
Материјал:
Spandex/rayon/Памук/Полиестер
Танц Стил:
стомакот танцување / латинска
Пол:
жени/девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бои:
Како слики
Производи во категоријата