.

.

Бесплатен превозот EUC 190d N/T01 Проектор Баласт ИЛИ MSD 5R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина R5 Електронски Баласт Ignitor

Бесплатен превозот EUC 190d N/T01 Проектор Баласт ИЛИ MSD 5R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина

DEN 15686.00
DEN 16512.00

Од стоката
Во магацинот


Производ Вовед :
EUC 190d N/T01 Проектор Баласт ИЛИ MSD 5 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина R5 Електронски Баласт Ignitor ве Молиме не го поврзете Ignitor кабелот на прв ве Молиме бидете сигурни дека вашата ignitor е во добра состојба на прв, а потоа можете да се поврзете на ignitor кабелот. инаку напојување ќе се изгори. Ве Молиме Имајте На Ум : 1. Проектор Баласт ИЛИ MSD 5 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина R5 Електронски Баласт Ignitor. 2. ве молиме 100% сигурни дека ова напојување големина е да се вклопи во вашиот светлина(ве молиме видете слика) 3. EUC 190d N/T01 Производ Слика :

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
EUC 190d N/T01
Бренд Име:
CN-KESI
is_customized:
EUC 190d N/T01
Компатибилен:
Конзола За Игри
Производи во категоријата