.

.

HanCheng Нова Мода Мал Цвет Златна Позлатен Помине Gem Камен Создадени Кристал Студ Обетки За Жените Накит brincos bijoux

HanCheng Нова Мода Мал Цвет Златна Позлатен Помине Gem Камен Создадени Кристал Студ Обетки За Жените Накит

DEN 272.00
DEN 339.36

Од стоката
Во магацинот

Han Cheng Нова Мода Мал Цвет Златна Позлатен Помине Gem Камен Создадени Кристал Студ Обетки За Жените Накит brincos bijoux

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E-217
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
HANCHENG
Материјал:
Создадени Кристално
Поставување Тип:
ноктите
Материјал:
Бакар,Создадени Кристално
занаети:
Умре-Кастинг,Позлатен,Вградени Moaic
Позлата Боја:
Злато
Функција:
Спречување на алергијата
Стил:
Моден
Производи во категоријата