.

.

црвена боја природни полу-скапоцени камења ѓердан мулти слоеви 925 sterling silver со кубни и циркони свежа вода бисер мода

црвена боја природни полу-скапоцени камења ѓердан мулти слоеви 925 sterling silver со кубни и циркони свежа

DEN 11760.00

Од стоката
Во магацинот


2-3ММ природни ахат ѓердан
925 sterling silver со кубни циркони
Ставање наредби & плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Master Card,QIWI,Western Union и банкарски трансфер,Повеќе можности за плаќање ќе биде availabe на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 10-60business дена по aliexpress comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во 1days од денот на пристигнувањето.Објектот треба да биде во својата originda состојба во originda пакет.100% наплата за продажба цена .Превозот и осигурување не се враќа.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
miyi
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Производи во категоријата