.

.

Нови Пристигнување Чиста Боја Дише Мини Секси Боксери машка долна облека Моден Дизајн Машки BoxerShorts Мажите Боксери Торбичка Стил

Нови Пристигнување Чиста Боја Дише Мини Секси Боксери машка долна облека Моден Дизајн Машки BoxerShorts Мажите

DEN 320.00
DEN 389.76

Од стоката
Во магацинот


Белешки : Секси Enhanced Испакнати Пенисот Торбичка. Мазна И Мека. Еластична Водат. Дише Удобен . Количина : 1*КОМПЈУТЕРИ Големина : M / L / XL M (Одговара на Половината) 28.3"-33.1" / 72 CM-84 CM L (Одговара на Половината) 29.9"-35.4" / 76 CM-90 CM XL (Одговара на Половината) 31.5"-37.8" / 80СМ-96 CM Боја : Црна / Бела / Сино / Темно Сина / Портокал / Red / Сива

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Материјал:
Polyamide,Најлон,Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
JAXFSTK
Број На Модел На:
TS962
Долна облека тип:
Секси машка долна облека
долна облека стил:
Enhanced Торбичка Мажите Боксер Шорцеви
Производи во категоријата