.

.

Цртан Филм Новороденче Bibs Силикони Водоотпорен Бебе Хранење Лигавче Момче Девојка Bavoir Лигавче Infantil Menina Baberos Bebes Bandana Престилка

Цртан Филм Новороденче Bibs Силикони Водоотпорен Бебе Хранење Лигавче Момче Девојка Bavoir Лигавче Infantil

DEN 92.00
DEN 184.32

Од стоката
Во магацинот


Информација за производот :
[Материјал] : Силика Гел, Памук, Полиестер
[Size] : Силикони пресврти ширина 23 см, крпа bibs ширина 21cm, висината 33 cm
Прирачник за грешка при мерење е 1-3cm
[Возрасна Група] : 1 - 3 години

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Број На Модел На:
026565
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Силика Гел
Возраст Опсег:
4-6M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,10-12M,19-24M
Стил:
Новина
Бренд Име:
qianquhui
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата