.

.

Nightkonic 2 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ батерија 18650 3.7 V Li-ion Батерија 18650B Рамен врвот Зелен + 1 BUC (ЕУ/САД) 2 слот Полнач

Nightkonic 2 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ батерија 18650 3.7 V Li-ion Батерија 18650B Рамен врвот Зелен + 1 BUC (ЕУ/САД)

DEN 401.00
DEN 422.40

Од стоката
Во магацинот


- Ако истекување на течност од батеријата се впушта во твоите очи, не се фаќа за вашите очи.5 C)
Макс Испуштање Струја : 4000m A(2 C)
Макс.2 V
Полнење на струјата : 1100m A(0. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на aliexpress! 1. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса.2 V, 650 MA карактеристики на Производот : полнење е црвено светло, полн со зелена светлина
! Предупредување
- Не го користете или да ја напуштат батеријата под висока температура услови, како што се под директна сонце или во внатрешноста на автомобилот каде температурата може да биде многу висока, или на друго место може да го намалат животниот циклус живот или да предизвика батеријата абнормални топлина, фати оган, disfunction. Измијте ги добро со чиста вода и да одат на лекар веднаш.
Произведена и испорачана од страна на Night Konic Моќ technology Co.
Бренд : Night Konic
Номиналниот Напон : 3. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
NightKonic
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
MH15210
Тип:
Li-Ion
Батеријата Број:
2
Номиналниот Капацитет:
1901mAh-2699mAh
Големина:
18*65mm
Номиналниот Напон:
3.7 V
Земја на потекло:
Nightkonic Официјалната Продавница
is_customized:
Yes
Замена На Батеријата:
Yes
Една батерија тежина :
42-45g
Производи во категоријата