.

.

2018 Девојки лето летаат ракав везови принцеза фустан , девојки фустани , цвет девојка , 5pcs/многу OYM03

2018 Девојки лето летаат ракав везови принцеза фустан , девојки фустани , цвет девојка , 5pcs/многу OYM03

DEN 2964.00
DEN 3120.00

Од стоката
Во магацинот


цел : 1 lot= 5 различни големини=1 боја
големина : 9-11-13-15-17 погодни за возраста : 2 - 7 години

Таа е поголема од информацијата

Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
OYM03
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Wechildhood
Јака:
О Деколте
Производи во категоријата