.

.

30Pcs 4mm Multimeter Обврзувачки инструмент Пост Банана Приклучок Никел Позлатен РКА Џек Панел Монтажа на Шасија, Приклучок за Полнач panel

30Pcs 4mm Multimeter Обврзувачки инструмент Пост Банана Приклучок Никел Позлатен РКА Џек Панел Монтажа на Шасија,

DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот

30 Pcs 4mm Multimeter Обврзувачки инструмент Пост Банана Приклучок Никел Позлатен РКА Џек Панел Монтажа на Шасија, Приклучок за Полнач панел планината Тест Сонда конектор
Опис : Тип : РКА џек Боја : црвено црна, жолта сино зелена бела (ве Молиме забелешка која боја сакате, во спротивно вашата предмети ќе бидат испратени во боја по случаен избор) Пластика школка : пластични Основни : метал (Никел Позлатен) Конекција:завртка

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
HM--30
Тип:
РКА џек
Пластични школка:
Пластични
јадро:
метал (Никел Позлатен)
Производи во категоријата