.

.

( Насловната + Задните ) Специјална Кожа столче опфаќа За SsangYong Korando Actyon Rexton Претседател Kyron автомобил додатоци авто стил

( Насловната + Задните ) Специјална Кожа столче опфаќа За SsangYong Korando Actyon Rexton Претседател Kyron

DEN 8497.00
DEN 13487.52

Од стоката
Во магацинот

Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди , ви благодарам . Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да не контактирате и да ми кажете во што е проблемот , ние ќе ви помогнат да се реши . Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање.Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди isvery многу важно за нас.
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта . Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки ПОБРЗО 2. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас. како ова(ви благодарам многу) :
За Производи :
Зошто да изберете нас :
1.Нов Зеланд. Времето за испорака зависи од земјата на дестинација.Сингапур. За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1. Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Австрија. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите .
Тоа не влијае на користењето на воздушни перници ( Ако сте треба да дизајн на седиштето за безбедност седишта, ве молиме пратете ми порака ):
За Боите : 6 бои ( Црвена има / нема перница , Беж има / нема перница , Кафе има / нема перница , Црвено вино има /нема перница , Црна има / нема перница , Црвено вино не / се перница )
За редослед : Откако ќе платат за тоа , ние треба повеќе imformation за вашиот автомобил .

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина:
50cm
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
50cm
Специјални Функции:
Мека, удобно, топло, не влијае на седиштето потоплите систем
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Mfg Серија Број:
посебни
Материјал Тип:
кожа
Производи во категоријата