.

.

Новиот Екран на Допир Digitizer За 10.1 101389C-П-02 101389C Таблета екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Новиот Екран на Допир Digitizer За 10.1 101389C-П-02 101389C Таблета екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена

DEN 1056.00

Од стоката
Во магацинот

Можете да ги пратите на нивната официјална wesite.)Сите купувачи кои треба да се платат дополнителна такса за далечински област услуга од DHL,UPS-от или Fedex ,но нема потреба за ЕМС .) НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето.)Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.)Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,кои само ве однесе 1 минута.) Испорака време може да се разликува, особено за време на периоди или inclimate временските услови.Ако ви се итни ,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express !
НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОШИРИ ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА ЗА ВАС,АКО НЕ ГО ДОБИЕ ТОА НАВРЕМЕНО.) Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .) Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.) Цените не вклучуваат какви било царински давачки & даноци.неплатени аукција ќе бидат пријавени на Aliexpress.тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување .) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
101389C-П
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
КОЛИЧИНА:
во парк
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
време на испорака:
Во рок од 24 часа по вашата исплата пристигне во Зачувам
Големина:
10.1 -инчен
Модел Бр.:
101389C-П-02
Компатибилен со:
101389C - П - 02
Следење Бр.:
Yes
Wholesales:
Поддршка
Производи во категоријата