.

.

200Pcs DIY бела/сина/виолетова/Kraft Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка Празно цена Висат ознака 5x3cm

200Pcs DIY бела/сина/виолетова/Kraft Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка Празно цена

DEN 177.00
DEN 216.00

Од стоката
Во магацинот


Ознака име 200 Pcs DIY бела/сина/виолетова/Kraft Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка Празно цена Висат ознака 5x3cm Означите материјалот 300gsm хартија картичка Ознака големина 5*3cm пакет 200tag обичај достапни ОЕМ количина 1000pcs по дизајн ОЕМ ДАТУМ 7-15working дена олово време од 15 дена употреба облека висат ознака .производи цена .име .бренд ознака
топла продаде стоката

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
tag3033
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Техника:
Печатени
Име:
200Pcs DIY бела/сина/виолетова/Kraft Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Lugga
Материјал:
300gsm хартија картичка
Големина:
5**3cm
боја:
исто како слик шоу
КОЛИЧИНА:
200tag
прилагодено дизајн:
Yes
обичај moq:
1000pcs
Производи во категоријата