.

.

Нова Торба Торбичка Патување Носат Заштита Преносни Ракав Заштитна Маска Случај За UE BOOM1/2 Megaboom Безжична Bluetooth Звучник

Нова Торба Торбичка Патување Носат Заштита Преносни Ракав Заштитна Маска Случај За UE BOOM1/2 Megaboom Безжична

DEN 537.00
DEN 894.72

Од стоката
Во магацинот

Нова Торба Торбичка Патување Носат Заштита Преносни Ракав Заштитна Маска Случај За UE BOOM1/2 Megaboom Безжична Bluetooth Звучник Опис : Овој производ флексибилност, скалабилност можете да се приспособат за Logitech UE Бум 2 звучници, исто така може да се смести еден мал куп, е најдобар материјали отворено е потребно. Функција : Носејќи вреќа за UE Бум /UE БУМ 2 Bluetooth Звучник. Заштитете го вашиот Logitech Крајната Уши UE БУМ /UE БУМ 2 Безжична Bluetooth Звучник од стружење. Со рака на рака, како и качување кука, преносни дизајнирани. Димензии : 75mm * 75mm * 185mm Материјал : % 50 СТП +% 50 Напредни дише ткаенина Пакет : 1*звучници торба (НЕ Говорникот)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кеси
Материјал:
TPU+Пластика
Број На Модел На:
Случај за UE BOOM1/2 Говорникот
Бренд Име:
ZOPRORE
Пакет:
No
SKU:
ZP-170705002
Производи во категоријата