.

.

Вистински Фото Vestidos Де Novia Венчаница Сирена Scalloped Деколте Облека Де Mariage Чипка Appliques Backless Невестата Фустани

Вистински Фото Vestidos Де Novia Венчаница Сирена Scalloped Деколте Облека Де Mariage Чипка Appliques Backless

DEN 13523.00
DEN 16098.24

Од стоката
Во магацинот

Фустанот е направен од tulle и сатен. Исто така, Кина Пост Воздух Mail е многу бавен , па кога ќе изберете Кина Пост Воздух Mail, ве молиме проверете дали времето е во ред за тебе, и Ако ви треба фустан Итна , тогаш можете да изберете e-ЕМС Express, EMS Express, DHL Express, ПРОЗОРЦИ и др, овие се Изразат голема брзина,ви благодариме. Воздухот Пошта ќе земе 25 до 30 работни дена за испорака. Фустан во Боја( ве Молиме изберете Боја Бр. Фустанот е во обвивка силуета и има целосна должина полите со кој се одвојува воз. Со боја е за чипка appliques.Ве молиме двојно проверете пред финализирање на checkout процес. Носат Датум : 10. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Претвори себеси во класичен невестата со овој прекрасен gown! На bateau деколте bodice со капа ракави, како што е прикажано.Можете исто така да платите преку други начини на кои може да бидат прифатени на Aliexpress.
Добредојдовте на нашиот сон се облекуваат продавница
Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно се како што е подолу :
1. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство имаат добра среќа.Предмети ќе потрае подолго време за да се дојде поради царинење период. Cheers Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Повратни информации политика Повратни информации е важно за мене и тебе, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,ве молиме Пост добар фидбек за мене,Ние, исто така, ќе го направи тоа за вас,ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш,ве молиме контактирајте со нас, прво, Без разлика што и да се случи , Ние сметаме дека може да се најде најдобар начин да го реши проблемот .

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Број На Модел На:
Hs00106
Бренд Име:
EBDOING
Воз:
Капелата Воз
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Декорација:
Appliques,Beading,Цвеќиња
Деколте:
Scalloped
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Backless
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Сирена/Труба
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
боја:
сопствени направени
Производи во категоријата