.

.

SEBOWEL 3 стилови 2017 bts kpop Секојдневен Женска Панталони Црн Корсет Појас Високо Половината Leggings Дами Мрежа leggins Jeggings exo

SEBOWEL 3 стилови 2017 bts kpop Секојдневен Женска Панталони Црн Корсет Појас Високо Половината Leggings Дами

DEN 433.00
DEN 610.08

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Број На Модел На:
79944.43.29
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
SEBOWEL
Производи во категоријата