.

.

На продажба Г-150 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz НИ 6-26 XS-6XL

На продажба Г-150 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани

DEN 8064.00

Од стоката
Во магацинот

Ние не прават профит од превозот бесплатно
Сатенски Боја шема
.)
Детали/ Details
а,што Доведува дизајни и прекрасен стилови
б,Прва класа материјали и деликатна изработка
c,Исклучителна сребрена/злато тема embroideries, Miyuki бисери, кристали од swarovski, diamante,Nippon sequins,монистра & бисери
d,Прилагодлив чипка-up или zip до
e, Направи клиентите да order Massanfertigung
F : Затоа што на крајот од пазарот, детални додатоци како што се чипка, батон и сатен лента итн. И ако го изберат друг материјал како chiffon, свила сатен, ние, исто така, може да обезбеди точна боја одбор за вас.
1, Големина : Било која големина на располагање, вклучувајќи мали,средни,големи,и плус големина/прекумерно
Големина На Табелата
Гр Големина
НИ Големина
Велика БРИТАНИЈА Големина
Кина Големина
Bustcm
Половината(cm)
Хип(cm)
32
4
6
xs
82
66
90
34
6
8
S
86
70
94
36
8
10
М
90
74
98
38
10
12
L
94
78
102
40
12
14
XL
98
82
106
42
14
16
XXL
102
86
110
2, Боја : следните боја е бојата на одборот на тешки сатен.
Забелешка : Различни LCD покажува малку поинаква боја. Цел повеќе, поголем попуст
б.Ако не можете да прифати боја разлика,ве молиме да бидат сериозни за тоа. Може да се земе како референца.
Производот Нема : / Produkt-Бр.
НА Продажба! Freeship Памук долги ракави Класична Слатка Лолита Фустан/викторија фустан cosplay фустан Големина НАС 6-26 XS-6 XL
Боја/ Farbe
како picuture 2shows/ Diffrent Дисплеј или Екран ќе има малку боја разлика)
Големина/ Größe
UK6-UK18 XS-3 XXL/ Направи според вашите вистински големина
Направи пат/ Bilden Sie Zeit
Нема готови, треба да чекаат за 8-15 дена да се направи што е можно добиете плаќање
Биста/ Fehlschlag
Големина на Табелата или да се направи според вашите вистински големина
Материјал/ Материјал
Може да се направи во камелеон сатен,свила,chiffon,тафт,tulle,Organza,палачинка,Charmeuse,и имитација на свила
Тежина/ Gewicht
1000(g)
Потекло/ Ursprung
Кина
Shippinng-methd Verschiffen-Methe
EMS(општо земено, кој ќе го однесе 5~9 дена од пост да пристигне во)ако ви треба било други превозот начин, ве молиме контактирајте со нас прво.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Извор:
викторија
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Д-126
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
Ноќта на вештерките
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
sleave:
Долго
Производи во категоријата