.

.

нови стилови 5pcs/многу harman/kardon Hi-Fi аудио Звучници Говорникот 3D Алуминиум Значка Амблем стерео налепница 44x5mm

нови стилови 5pcs/многу harman/kardon Hi-Fi аудио Звучници Говорникот 3D Алуминиум Значка Амблем стерео налепница

DEN 153.60

Од стоката
Во магацинот


Опис : harman/kardon автомобил аудио етикета Големина : harman/kardon е 44x5mm,SE BO е 52x8mm. Стил : harman/kardon,SE BO,може да се меша. Материјал : алуминиум двојна лента на грбот Забелешка : Ако сакате да видите слика на БО SE со налепница,можете да ме прашате. Пакет се вклучени : 5x harman/kardon или BO SE автомобил аудио етикета Карактеристики : Сосема нов и Unuse. 3 D дизајн, одличен квалитет, rustproof и водоотпорен,никогаш нема да избледи Лесна инсталација, само селотејп е наведен на задната страна на Значка. Чистење на автомобил површината пред лепење тоа.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Алуминиум
Налепница Сместување:
Suite За Полнење,Вратата Внатрешни Работи
За:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Објектот Должина:
4.4cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Производи во категоријата