.

.

Дели Со Риба Не ' Рѓосувачки Челик Риболов Линија Машина Летаат Риболов Ножици Clipper Кука Око Почиста Се Справи Со Алатка

Дели Со Риба Не ' Рѓосувачки Челик Риболов Линија Машина Летаат Риболов Ножици Clipper Кука Око Почиста Се

DEN 83.52

Од стоката
Во магацинот


Дели Со Риба Не ' Рѓосувачки Челик Риболов Линија Машина Летаат Риболов Ножици Clipper Кука Око Почиста Се Справи Со Алатка

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
дели со риба
Големина:
6 CM
Тип:
Риба Се Користи Ножици
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата