.

.

Пинк Пливаат Градник Секси Жени Завој Бикини Оглавник Врвот Везови Флорални Чипка Градник Тенка Градник Секси Долна Облека Транспарентен

Пинк Пливаат Градник Секси Жени Завој Бикини Оглавник Врвот Везови Флорални Чипка Градник Тенка Градник Секси

DEN 352.00
DEN 518.40

Од стоката
Во магацинот


добредојдовте на нашиот магазин
1. Применливи пол : Женски
2. Применливи век : Возрасни
3. Тежина : околу 60g
4. Применливи ситуации : Пливање и се движат активности
5. Големина : S,M, L Уникатен стил, направи што повеќе шармантен, секси. Пакет Содржина : 1 x градник
Забелешка
-Не може да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings
- Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување

Таа е поголема од информацијата

Големина:
L, M, S
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Himanjie
Материјал:
Чипка
функција 1:
Жените Бикини
Карактеристика 2:
Жените завој Градник
функција 3:
Костим за капење femme
карактеристика 4:
Завој Костим За Капење
Карактеристика 5:
Бански femme Градник
Функција 6:
чипка бански
Пад на превозот:
Поддршка
е-прилагодена:
Yes
Карактеристика 7:
бански жени
spu:
XQYZ0109
Производи во категоријата