.

.

10pcs 3pin XLR Аудио приклучок за микрофон приклучок XLR Машки штекер 3pin седиште за микрофон, акустика, светлата фаза

10pcs 3pin XLR Аудио приклучок за микрофон приклучок XLR Машки штекер 3pin седиште за микрофон, акустика, светлата

DEN 241.00
DEN 268.32

Од стоката
Во магацинот

10pcs 3pin XLR Аудио приклучок за микрофон приклучок XLR Машки штекер 3pin седиште за микрофон, акустика, светлата фаза
Опис : Тип : XLR приклучок Производ demension:32.0*26.2*24mm Апликација : Аудио и Видео, Осветлување Материјал:пластични,метал 3 Pin XLR Џек Панел Планината микрофон Приклучок Плоштадот модел со лемење конекции Пакување количина : 10 PCS

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
HM--14
Тип:
XLR приклучок
Производ demension:
32.0*26.2*24mm
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Производи во категоријата