.

.

Uwin 10&13&15mm Кубанската Линк Пол Мажи Целосна Iced Надвор Rhinestones Кутија Затворач со Врвен Квалитет од не ' Рѓосувачки Челик Накит Хип Накит

Uwin 10&13&15mm Кубанската Линк Пол Мажи Целосна Iced Надвор Rhinestones Кутија Затворач со Врвен Квалитет

DEN 768.00
DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[производи]-[37091] најпопуларниот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
р
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[37092] Истакна :

Таа е поголема од информацијата

Должина:
width 10mm, width 13mm, width 15mm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Хип/Рок
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UWIN
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
BS003
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Нараквици
Име:
Хип Хривнија
Употреба:
Моден Хривнија за врвка за околу
Должина:
22cm
Панк:
Hiphop
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
50g
боја:
18K злато позлатен,челик
Производи во категоријата