.

.

Минималистички Сон Платно Сликарство Геометриски Црно Бела Нордиските Постери Ѕид Уметност Слика за Деца Соби Формулиран Пад на Превозот

Минималистички Сон Платно Сликарство Геометриски Црно Бела Нордиските Постери Ѕид Уметност Слика за Деца Соби

DEN 302.00
DEN 355.20

Од стоката
Во магацинот


Минималистички Сон Платно Сликарство Геометриски Црно Бела Нордиските Постери Ѕид Уметност Слика за Деца Соби Формулиран Пад на Превозот
ОПИС постер постери и отпечатоци постер гроздобер слики за дневна соба ѕид на платно nodic стил декорација модерна црна и бела за деца детска бебе бебе соба соба, дневна соба, спална соба, кујна канцеларија апстрактни слики скандинавските декоративни поп-арт дома декор
1. Сите постери се испечатени на висок квалитет на хартија со инк-џет печатач.
2.Овие се платно печатење и треба да се намести. Рамки и душеци НЕ се вклучени и се for display purposes only.
3. Секој монитор е калибриран различно, па бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните на печатење.
4. Платно големина е meausred рачно. Толеранција е 0.2 cm.
5. Ние, исто така, направи dropshipping услуга,можете да не контактирате преку порака.
6. Ако вашиот печати пристигнува во оштетена состојба, или не сте 100% задоволни со тоа,ве молиме контактирајте ме за да можам да го решавање на вашите проблеми.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
10x15cm без рамка, 13x18cm без рамка, 15x20cm без рамка, 18x24cm без рамка, 20x25cm без рамка, A4 21x30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50x70cm без рамка, 60x80cm без рамка, 60x90cm без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Сигурен Живот
Број На Модел На:
iD025
Предмети:
Писмо
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Платно Сликарство:
слики на платно
Постер:
Постери и печатење црно и бело
ѕид уметност:
ѕид уметност слика дома декорација
Стил:
нордиските декорација
ѕид слики:
нордиските постер
Платно слики за дневна соба:
голем ѕид слики
Е Прилагодена:
Yes
подарок:
Подароци за семејството или пријателите
Пакет:
Валани во Цевка
Пад на превозот:
Yes
Производи во категоријата