.

.

Ipoboo DIY за Шиење-од Црвена СТП Кожа Црна Велур Воланот Покрие Точно Одговара За Тојота 86 SubaruBRZ

Ipoboo DIY за Шиење-од Црвена СТП Кожа Црна Велур Воланот Покрие Точно Одговара За Тојота 86 SubaruBRZ

DEN 2160.00
DEN 2399.52

Од стоката
Во магацинот

Обезбедува удобност и заштита за рацете во екстремни температури. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. СТП Кожа, обезбедува подобра контрола на воланот додека возите. Уникатен кожа текстура, пријатно чувство, безбедно да се користи.Исто така, нашето производство можат да се обезбеди измената на услуги,ако има било какви прашања или ви се потребни,ве молиме слободно да ни остави порака,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Спецификации :
* Материјал Тип : Врвен Квалитет СТП Кожа
* Сосема нов и висок квалитет
* DIY вашиот Управувачот
* Совршено се вклопуваат за управувачот
* Мека, чиста, пора таписерии и удобно handl
Карактеристики :
1. Тие доаѓаат во различни дизајни и со анти-лизга поддршка.
Пакетот Вклучува :
1 x воланот маска
1 x Игла
1 x Нишка
1 x 3М двојно-страна лепило
Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Без мирис и Nontoxic, целосна заштита од нула, изгореници и носат-out.
Сите наши производи се токму опремени,ве молиме потврдете го вашиот оригиналот е исти како оние во опис на сликата. Изберете нас и вози безбедно со модата. Ласерски удирање стил, абсорбента, дише.
Таписерии и деликатна изработка, модерен и обезбедување на квалитет, ефикасно да се лизга отпорни, тоа се избегнува лизгање, бидејќи на испотени дланки кога возите, и тоа може да се зголеми за патување безбедност. Изработени од 100% вештачки СТП Кожа, тие се врвот на линија во стил, квалитет, и удобност.
Ви благодариме.
Сосема Нов Врвен Квалитет Дише DIY за Шиење-на Меки СТП Кожен Волан Заштита Покрие Точно Опремени За Тојота 86 Subaru BRZ
Ние моментов на вас нашите најдобри избор на внатрешното тркало покрива.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
20cm
Специјални Функции:
Заштита
Име На Модел:
10001
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
15inch
Бренд Име:
ipoboo
Производи во категоријата