.

.

Пригушувач Цевка Случај за Хонда CBR1000 Случај за Јамаха R6 за Kawasaki Z250 Z750 Z800 Издувните 36-51mm Универзален Мотор Издувни

Пригушувач Цевка Случај за Хонда CBR1000 Случај за Јамаха R6 за Kawasaki Z250 Z750 Z800 Издувните 36-51mm Универзален

DEN 3942.00
DEN 4380.00

Од стоката
Во магацинот


состојба Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден Сет Материјал : Титаниум Алуминиумски Супериорен квалитет и лесно да се инсталира. Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор. состојба Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден Сет Материјал : Титаниум Алуминиумски Супериорен квалитет и лесно да се инсталира. Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор. Пакет се вклучени : 1 сет на мотоцикл издувна цевка
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас. 2. Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
150kg
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
RH2-EP-034
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Титаниум Алуминиумски
Објектот Висина:
24.5cm
Објектот Должина:
24.5cm
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Е Прилагодена:
Yes
Број На Модел На:
мотоцикл издувна цевка
Материјал Тип:
Титаниум Алуминиумски
Функција:
Титаниум Алуминиумски Издувна Цевка
Производи во категоријата