.

.

Благослови Храна Пред Нас Трпезарија Уметност Ѕид Налепница Раце Се Молиш Винил Отстранлив Дома Декор Водоотпорен Decals Ресторан

Благослови Храна Пред Нас Трпезарија Уметност Ѕид Налепница Раце Се Молиш Винил Отстранлив Дома Декор Водоотпорен

DEN 472.00
DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Медиум : 43 x 59 см
Голем : 59 x 80 cm
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Големина:
43x59cm, 59x80cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
М-882
Спецификација:
Single-piece Package
Производи во категоријата