.

.

Ха, ха ЦВЕТ Нови Симпатична Мачка жени Висока Пета Сандали партија свадба чевли мода високи потпетици Влечки Бесплатен превозот

Ха, ха ЦВЕТ Нови Симпатична Мачка жени Висока Пета Сандали партија свадба чевли мода високи потпетици Влечки

DEN 1225.00
DEN 1775.52

Од стоката
Во магацинот


л П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
l Q : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Кина Пост Воздух Парцела (помалку од 2 KG), ние нудиме бесплатен превозот! Ќе потрае околу 15 ~ 60 работни дена се постигне, ќе се Обезбеди следење на број.
Платформа Висина : 3.5 СМ Пета Висина: 6.5 СМ
Купувачот Прочитајте Превозот l Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел Бр. Ако сакате да примате стока побрзо или повеќе од 2 KG, Можете да изберете Изразат EMS, екстра трошоците за Превозот, тоа трае околу 6 ~ 15 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас); Ако бројот што треба да се купат повеќе производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ви помогне да се пресмета вистинското превозот цена попусти.
l Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
l Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
l Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. (Но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи). Плаќање : l Ние прифаќаме alipay тука.
l Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
l Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Број На Модел На:
A23
Бренд Име:
HAHAFLOWER
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Шаблон Тип:
Флорални
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Fringe
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Горниот Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Применливи место:
надвор
Пета Тип:
Оптоварување
Производи во категоријата