.

.

beibehang Сопствен Ужасен крокодил Mural тапети за ѕидови 3 d Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина контакт хартија Фото Ѕид хартија

beibehang Сопствен Ужасен крокодил Mural тапети за ѕидови 3 d Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина контакт

DEN 734.00
DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

Не ѕидот налепници. 2 s quare метар =2 парчиња. Со иста позадина ролни.8 m Висина = 1. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . ве молиме да ни каже.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. (ширина и висина) . 3 : Пополнете ги деталите . Не постер. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.Благодарам u така многу. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Не големина информации.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот цел различна количина. Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
15629639
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Производи во категоријата