.

.

Сет Од 4 Палење Серпентина На Приклучокот Молив За Рено Сценски јас Сценско Ii 1.4 1.6 2.0 7700107177

Сет Од 4 Палење Серпентина На Приклучокот Молив За Рено Сценски јас Сценско Ii 1.4 1.6 2.0 7700107177

DEN 4855.00
DEN 5712.00

Од стоката
Во магацинот


Сет Од 4 Палење Серпентина На Приклучокот Молив За "Рено" Сценски јас Сценско Ii 1.4 1.6 2.0 7700107177
OE БРОЕВИ
22448-00 QAA
22448-00 QAB
22448-00 QAC
22448-00 QAE
22448-00 QAH
4408389
4413233
91159996
8200568671
8200208611
7700113357
8200154186
8200405098
7700875000
7700107177
Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail.
ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.17track.net
веб-сајтот на tracking : www.dhl.com
www.tnt.com
www.fedex.com
www.ups.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30

Таа е поголема од информацијата

Резолуција:
LIG-19009-4
Бренд Име:
KENOVI
линеарна:
7700107177
Мерен Опсег:
палење серпентина
Hysteresis:
7700107177
Чувствителност:
Смоли и пластика
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Повторливост:
7700107177
Применливи модели:
Рено
Производи во категоријата