.

.

Есен, Зима Деца Симпатична Бебе Bowknot Кошула Долг Ракав Принцеза Кавга Блузи Девојки Облека децата јакна 2-7y

Есен, Зима Деца Симпатична Бебе Bowknot Кошула Долг Ракав Принцеза Кавга Блузи Девојки Облека децата јакна

DEN 537.00
DEN 570.72

Од стоката
Во магацинот

Есен, Зима Деца Симпатична Бебе Bowknot Кошула Долг Ракав Принцеза Кавга Блузи Девојки Облека децата јакна 2-7y
Големина : 2t,3t,4,5,6,7;
боја : црвена,жолта;
пакување : 1pcs;

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5, 6, 7, 4T
Бренд Име:
Шарени Детството
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук,Spandex
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Пак надолу Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Деца Кошула
боја:
Црвена,жолта
Големина:
2t,3t,4,5,6,7
Пакување:
1pcs
Производи во категоријата