.

.

5pcs/многу Фан Облик Шминка Четки Преносни Тенок Меша Highlighter Контура Лице во Прав со Четка Pincel Maquiagem Нов Врвен Квалитет

5pcs/многу Фан Облик Шминка Четки Преносни Тенок Меша Highlighter Контура Лице во Прав со Четка Pincel Maquiagem

DEN 290.00
DEN 325.92

Од стоката
Во магацинот


5pcs Фан Облик Шминка Четки Преносни Тенок Меша Highlighter Контура Лице во Прав со Четка Pincel Maquiagem Нов Врвен Квалитет Опис : 100% сосема нов Материјал : Вештачки Влакна Количина : 5 Pcs ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 4.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. Инструкции : Висок квалитет,меки се чувствуваат и многу корисна. Добра алатка за шминка. Четка за Нега : Да се мијат се одржи влакната насочен надолу во топла вода, нежно пенливата со благ шампон и исплакнете со чиста вода, оставете да се исуши природно се на негова страна да се спречи вода работи во ferrule.
Пакет Содржина : 5 x Шминка Четки
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен. 1)да Уживате 30days. да се врати ако било проблеми со квалитетот.2)Ние ќе ги сноси сите превозот надомест ако било проблеми со квалитетот.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
JUNVOOL
Четка Материјал:
Најлон,Синтетички Влакна
Се Користи Со:
во прав
Број На Модел На:
фан шминка четка
Големина:
about 15.5*0.7*0.7 cm
Количина:
5pcs шминка четка
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Се Користи Со:
Прав шминка Фан Четка
Модел:
црна коса, Прав Љубител Четка
Број На Модел На:
браун Тенок Вентилатор Форма Шминка Четки
Стил:
фан сочинуваат четка,шминка четка алатки
Тип:
дрво се справи со шминка фан четка
Моден:
Шминка Четка Фан Облик
Функција:
фан во прав со четка
Четка Тип:
лицето четка,фондацијата четка,Concealer четка
Име:
црна коса Фан Форма Шминка Четки професионални Козметички Четка
Нови:
Контура Лице Во Прав Со Четка Жена Шминка Алатка
Производи во категоријата