.

.

LVCHI стилски флорални Шема природно крзно mink крзнено палто Жените Зима за Топлиот и вистински Фокс Крзнени Палта одблесокот ракав на Жените крзнено палто

LVCHI стилски флорални Шема природно крзно mink крзнено палто Жените Зима за Топлиот и вистински Фокс Крзнени

DEN 125537.00
DEN 142656.00

Од стоката
Во магацинот


Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 6-12cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 108,110+8cm=118cm,па на грб биста 118cm е добро за вас )
Ве потсетам : Во прилог на погоре, останатите големина може да се прилагоди
Answer : ___________________________ Note :
1.ова е Азија големина.Не се однесуваат на S/M/L едноставно ве Молиме да ја потврдите вашата големина пред да купите .Објектот Measureed со рака.тоа може да биде и 2-3cm различни.следниве информации за повикување само.Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални informatiomn ако имате некое прашање .
2. внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори.сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е исто во слики ,но не исти перформанси на differerce тела, како на модел. благодарам на вашето внимание.
3. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
Топло им помогнам, покажуваат областа писта нова, одбераната, Копенхаген увозот mink
Грб полите користи целата кожа фокс крзно, мода Западен стил, покажуваат вкус
Суровини од Нордискиот регион, е познатиот high-end mink потекло.
Mink технологија на обработка за "нож", е да се намали на mink во мали
прст широка лента, а потоа и во шиење.
Во шиење, со посебна линија шиење, шиење особено парична казна.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Медиум
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Тип:
здолниште
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Декорација:
Цвеќиња
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Mink Крзно,Fox Крзно
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
Z-1771703
Стил:
Слатка
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
боја:
Црна Клип
Големина:
S/M/L/XL
Година:
2017 нов дизајн
Дали тоа може да се прилагоди:
Yes
Производи во категоријата