.

.

Оригиналниот 4 Инчен IPS Екран Автомобил DVR Автомобил Камера Full HD 1080P Видео 170 Степен Цртичка Cam Цинк Легура Двојно Леќа Систем Стабилност

Оригиналниот 4 Инчен IPS Екран Автомобил DVR Автомобил Камера Full HD 1080P Видео 170 Степен Цртичка Cam Цинк

DEN 2771.00
DEN 2916.96

Од стоката
Во магацинот


Оригиналниот 4 Инчен IPS Екран Автомобил DVR Автомобил Камера Full HD 1080 P Видео 170 Степен Цртичка Cam Цинк Легура Двојно Леќа Систем Стабилност
Ве молиме внимание
1.Ве молиме да го отстраните исклучување на автомобил полесни полначот со вашиот автомобил, кога не го користите овој уред како dvr
paking,инаку кога вашиот автомобил, мотор започне голема размена на инстант електрична енергија тековна веројатно изгори од вашиот dvr.
2.Без оглед на SD-картичката е празна или не,мора да ја форматирате картичката во прв пат во dvr МЕНИ
наместо форматирање на компјутер,по форматирањето ќе може да почне dvr да се направи снимката.
3.Ве молиме проверете ако вашата мемориска картичка е оригинален бренд висока брзина на Класа 10 мемориска картичка, доколку ја користите
некои копија картичка како Класа 4 или за Класа 6, тоа ќе укажуваат на SD картичка целосна, бидејќи тоа не е компатибилен.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Бидејќи постојат голем број на наредби за процесот, ако примите скршени објект или сеуште не добиваат објектот по 60 дена, не брзаат да им даде лош преглед или да поднесат спор. Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници. Откако состојбата е потврдена ние ќе ја објектот, ве молиме верувам дека ние ќе се обидеме потрудиме да се направи најдобра услуга. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Шпански,Италијански,Кинески (Традиционалните),Француски,Јапонски,Германски,Русија,Англиски,Португалски,Корејски,Тајландски
Чипсет Производител:
Novatek
Интерфејс:
USB2.0,Micro SD/ТФ
Специјални Функции:
Микрофон,Led Дисплеј,Движење Откривање,SD/MMC Картичка,Широк Динамички Опсег,Време и Датум Екран,Циклус за Снимање,Автоматски Баланс на Белата боја,G-sensor,Цикличното Снимањето,Ноќ Визија
GPS logger:
Никој
Видео Кодот:
H. 264
Батеријата:
Вграден-во
Агол На Гледање:
170°
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Број На Леќи:
2
Пиксели:
1200Mega
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Слики Сензор:
1/3 Боја Cmos
Екранот Размер:
16
Бренд Име:
FGHGF
Камерата Резолуција:
1920x1080
Макс Надворешна Меморија:
32g
Рамки Во Секунда:
30
Видео Формат:
MOV
Екран На Допир:
No
Големина На Дисплеј:
4
Производи во категоријата