.

.

EziUsin 3*6*5 Бела SMD Допир Копче за Микро Прекинувач ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ На Мобилен Телефон PCB Звук Автомобил Далечинска Контрола на Тастатура 8.5

EziUsin 3*6*5 Бела SMD Допир Копче за Микро Прекинувач ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ На Мобилен Телефон PCB Звук

DEN 39.00
DEN 40.80

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
EZIUSIN
сертификација:
ROHS
Гаранција:
Префрлете
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Број На Модел На:
2.9x3.9
Карактеристики:
2.9*3.9
Материјал:
Бакар
Тип На Објект:
Прекинувачи
Производи во категоријата