.

.

Секси Душо Долги Вечерни Фустани 2017 Нови Сина Chiffon Beaded Кристал Сирена Формално Пром Фустани FED31

Секси Душо Долги Вечерни Фустани 2017 Нови Сина Chiffon Beaded Кристал Сирена Формално Пром Фустани FED31

DEN 6437.00
DEN 7152.00

Од стоката
Во магацинот

Големина : големината може да биде нарачана според големина информации . Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Забелешка
А, Наддавање за венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline или petticoat ( покажа на слики)
Б, се Облекуваат Да Се Направи во Сопствени Големина, Боја, Дизајн. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов . Фустанот може да се направи повеќе од 95% ист како на сликата.( Ни остави порака)
2. Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
. Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде нарачана . Се разбира, тоа е добредојдовте дека ќе направи се облекуваат според сликата која купувачот ја испратите на мене. Трговија на големо може да се avaliable. Нашите производи вклучуваат свадба наметки, деверуша фустани, цвет девојка фустани, матурски фустани, bolero, и превези. Висок квалитет : Нашата фабрика има повеќе од 15 години сопствени направени искуство. Т неговиот gown може да биде сопствени направени според вашите мерења и вашата омилена боја . Ако вашиот мерења начин се симне моите големина на табелата, ние сме среќни да се направи gown според вашиот мерења додека вие се согласувате дека конечната промена може да бидат потребни за најдобро одговара.
Добредојдовте на Нашата Продавница
Производ Фотографии
1. Се разбира, можете, исто така, може да изберете по случаен избор големина за да се одржи редот. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно. Сите наши производи се направени од материјали од врвен квалитет, и со многу добра изработка.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Бренд Име:
YOUXI
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Број На Модел На:
FED31
Големина:
Standard US Size or Custom made Size
Производи во категоријата