.

.

17.1 CM*11CM Интересна вежба Екстремни Аикидо Црна/Сребрена Силуета Decal Винил Автомобил Налепница

17.1 CM*11CM Интересна вежба Екстремни Аикидо Црна/Сребрена Силуета Decal Винил Автомобил Налепница

DEN 73.00
DEN 144.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
17.1cm
Објектот Ширина:
11cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
c-танг-878
Материјал Тип:
Винил
Производи во категоријата