.

.

Замена на Проектор сијалица/Светилка Со Станбен VLT-HC6800LP за HC6800/HC6800U Проектор

Замена на Проектор сијалица/Светилка Со Станбен VLT-HC6800LP за HC6800/HC6800U Проектор

DEN 2880.00
DEN 3600.00

Од стоката
Во магацинот

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. : VLT-HC6800 LP
За Модел : HC6800/HC6800 U Светилка модел : NSH160 W
Светилка живот : 2000 H
Испорака
1-10piece : 1-2days по плаќање
11-50piece : 3-5days по плаќање
51-100piece : 5-10days по плаќање
Во текот 100piece може да се разговара
Гаранција
Оригиналниот светилка : 120days од фактурата датум
Компатибилен светилка : 120days од фактурата датум
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации 1. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што ми се случи 3. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Негативни Повратни информации не се решат проблемите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
HC6800/HC6800U
Бренд Име:
bipu
Производи во категоријата