.

.

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Двоен слој Силика гел Автомобил Контролната Рампа Инструмент Платформа Биро Избегне Светлина Душеци Покрие Налепница

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Двоен слој Силика гел Автомобил Контролната Рампа Инструмент Платформа Биро Избегне

DEN 828.00
DEN 1104.00

Од стоката
Во магацинот

Политики :
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 12 месеци Производителот. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на тебе како
што е можно поскоро. Гаранција :
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Купи со доверба!
2. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
Добра вест :
Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!
Ве молиме meke сигурни дека вашата таблата е исто како слика . Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
3. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Почитувани купувачот, ние имаме повеќе од 2000 видови на автомобил на чекање за оваа табла. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ако не сте го најдете вашиот автомобил модел во мојата продавница, можете да се поврзете мене. ви благодариме. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
red edge, black edge
Бренд Име:
STPLRGECP
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
За Фолксваген ПОЛО фолксваген
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
висок квалитет најлон и Силика гел
категорија:
табла мат
боја:
црвен раб и црни работ
Автомобил модел:
За Фолксваген ПОЛО фолксваген
Производи во категоријата