.

.

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство цртан филм був 3D Везови Крстот Бод Мозаик Поставите Дома Декор Подарок ВИП

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство цртан филм був 3D Везови Крстот Бод Мозаик Поставите

DEN 186.00
DEN 232.80

Од стоката
Во магацинот

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
фабриката штекер:
Yes
Добар квалитет:
Yes
брза испорака:
Yes
Цена Предност:
добро
Услуга став:
добро
Производи во категоријата